Rejestracja szkół 09-18.10 i uczniów 10-20.10 (VIII)

Rejestracja szkół oraz uczniów

Rejestracja SZKÓŁ
rozpocznie się 09.10.2017r. od godz. 10.00 i potrwa do 18.10.2017r. do godz. 10.00.
Rejestracja UCZNIÓW
rozpocznie się 10.10.2017r. od godz. 10.00 i potrwa do 20.10.2017r. do godz. 10.00.
PROSZĘ ZWRÓCIĆ UWAGĘ IŻ REJESTRACJA SZKÓŁ ORAZ UCZNIÓW MA RÓŻNY ZAKRES DAT!

UWAGA!
Po powyższych terminach nie będziemy mieli już możliwości zarejestrowania szkoły ani uczniów.
Każda szkoła chcąca brać udział w Olimpiadzie musi dokonać rejestracji w powyższym terminie po czym zarejestrować uczniów (w wyznaczonym powyżej terminie). SZKOŁY, KTÓRE BRAŁY UDZIAŁ W POPRZEDNICH EDYCJACH REJESTRUJĄ SIĘ PONOWNIE.
PRZY KAŻDEJ EDYCJI OBOWIĄZUJE NOWA REJESTRACJA zarówno szkoły jak i uczestników!

KROK PIERWSZY – REJESTRACJA SZKOŁY
09.10.2017r. od godz. 10.00 do 18.10.2017r. do godz. 10.00
Aby zarejestrować szkołę należy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie
http://rejestracja.ojag.wsjo.pl/rejestracja/

Do rejestracji szkoły wymagany jest 14 cyfrowy Regon szkoły. Rejestracji dokonuje tylko JEDNA, wyznaczona osoba ze szkoły (np. nauczyciel, dyrektor).

PROSZĘ DO REJESTRACJI UŻYWAĆ TYLKO I WYŁĄCZNIE REGONÓW DOSTĘPNYCH W naszym SPISIE (dostępnym po prawej stronie)! PROSZĘ WPISYWAĆ REGON RĘCZNIE, NIE KORZYSTAĆ Z OPCJI KOPIUJ-WKLEJ
14-cyfrowy regon szkoły należy wyszukać w bazie – Baza nr REGON szkół dostępnej na naszej stronie głównej po prawej stronie.
W przypadku problemów ze zdobyciem Regonu lub w przypadku problemów z rejestracją prosimy o kontakt mailowy – ojag@wsjo.pl.

Formularz zawiera następujące dane, które należy WCZEŚNIEJ skompletować:
* Pełną nazwę i numer szkoły
* adres
* adres www szkoły
* nr REGON szkoły (14 cyfrowy Regon, który można wyszukać w spisie opublikowanym na stronie www.ojag.wsjo.pl)
* oficjalny adres e-mail szkoły (lub adres dyrekcji), na który kierowana będzie korespondencja
* imię i nazwisko nauczyciela odpowiedzialnego za OJAG – koordynatora.
* numer telefonu kontaktowego do nauczyciela (NIE DO SZKOŁY)
* adres e-mail nauczyciela zgłaszającego szkołę (proszę zapamiętać z jakiego adresu rejestrowali Państwo szkołę, będzie on później potrzebny do logowania się do Panelu dla Nauczycieli np. do sprawdzenia wyników itp.)
* ustalenie (wymyślenie) swojego (nauczyciela zgłaszającego szkołę i uczniów) hasła dostępu, które należy zapamiętać oraz nie przekazywać innym osobom.

UWAGA! Akceptacja szkoły przez Organizatora Olimpiady może potrwać kilka godzin. Jeżeli w ciągu 24 godzin (obowiązuje w dni robocze) po rejestracji szkoły nie otrzymają Państwo maila potwierdzającego prosimy o sprawdzenie folderu SPAM lub kontakt mailowy (ojag@wsjo.pl)

KROK DRUGI – REJESTRACJA UCZNIÓW 10.10.2017r. od godz. 10.00 i potrwa do 20.10.2017r. do godz. 10.00.
Po pozytywnej weryfikacji danych szkoły przez Organizatora Olimpiady na podany w formularzu adres email zostanie przesłane potwierdzenie i od tego momentu będzie można przy pomocy adresu email i hasła zalogować się do panelu zgłaszania uczniów.
Nauczyciel, który zgłosił szkołę może zgłosić dowolną liczbę dzieci. Nauczyciel może rejestrować uczniów etapami (nie wszystkich na raz), ale w tym przypadku należy bardzo uważać aby nie powtarzać wpisów.
Zgłoszenie ucznia dwukrotnie, zgłoszenie ucznia z błędnymi danymi, pomieszanie danych między uczniami itp. Są równoznaczne z dyskwalifikacją tych uczniów!
Wszelkie ewentualne błędy proszę koniecznie zgłaszać mailowo do Pani Agnieszki Kiszewskiej.
Rejestracja uczniów odbywa się do dnia 20.10.2017r. do godz. 10.00 i nie będzie przedłużany.

Nauczyciel rejestrujący będzie w ciągłym kontakcie z organizatorami Olimpiady, oraz będzie odpowiedzialny za kontakt między Organizatorami a uczniami. Na jego adres e-mail (podany przy rejestracji szkoły) będą wysyłane informacje dotyczące Olimpiady.
Dane wymagane do rejestracji uczniów: imię, nazwisko, płeć, województwo i powiat zamieszkania, data urodzenia oraz imię i nazwisko nauczyciela przygotowującego (uczącego, nie zgłaszającego) do Olimpiady.

W przypadku jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji – szczegółowe informacje kontaktowe znajdują się w zakładce KONTAKT.