ETAP III CZĘŚĆ II – terminy rozmów

 

Przed podejściem do egzaminu proszę okazać Komisji swoją legitymację uczniowską. Brak legitymacji jest równoznaczne z dyskwalifikacją uczestnika.

Brak kamery internetowej jest równoznaczne z dyskwalifikacją, musimy widzieć i słyszeć ucznia.

Do egzaminu proszę być przygotowanym na 15 minut przed i 15 minut po wyznaczonej godzinie. Jest to czas w którym ewentualnie połączenie może się przesunąć. Czyli jeżeli uczeń ma wyznaczoną godzinę np. 14:00-15:00, uczeń powinien być gotowy do rozmowy od godziny 13:45 do 15:15. Sama rozmowa będzie trwała od 5 do 10 minut. Utworzonych jest kilka komisji. 

DO II CZĘŚCI II ETAPU NIE SĄ WYMAGANE ZAPISY UCZNIÓW, KOMISJA ZADZWONI DO UCZNIA UŻYWAJĄC NAZWY UŻYTKOWNIKA SKYPE PODANEJ PRZY POPRZEDNIM ETAPIE.

LISTA (poniżej) Z PRZYDZIELONĄ GODZINĄ ROZMOWY ZOSTAŁA OPUBLIKOWANA W PONIEDZIAŁEK 12.03.2018.

Imię ucznia + Login Godzina Data Dzień
Aryan  (cc91e7ee) 08:00-09:00 27.03.2018 wtorek
Marcin (50d83bd9) 08:00-09:00 27.03.2018 wtorek
Jan  (f7fce5ee) 08:00-09:00 27.03.2018 wtorek
Andrzej (1249ad7f) 08:00-09:00 27.03.2018 wtorek
Zuzanna (319ca158) 08:00-09:00 27.03.2018 wtorek
Martyna (49c400f0) 08:00-09:00 27.03.2018 wtorek
Katarzyna (68c7c929) 09:00-10:00 27.03.2018 wtorek
Wiktor (50483008) 09:00-10:00 27.03.2018 wtorek
Krzysztof (769b7eed) 09:00-10:00 27.03.2018 wtorek
Norbert (9c258700) 09:00-10:00 27.03.2018 wtorek
       
Magdalena (c3520f1d) 10:00-11:00 27.03.2018 wtorek
Wojciech (a7f44d83) 10:00-11:00 27.03.2018 wtorek
Melania (296f1a35) 10:00-11:00 27.03.2018 wtorek
Paulina  (9f903971) 10:00-11:00 27.03.2018 wtorek
Kacper (e9d80c1a) 10:00-11:00 27.03.2018 wtorek
Kajetan (00ab871b) 10:00-11:00 27.03.2018 wtorek
Karolina (d00423e0) 11:00-12:00 27.03.2018 wtorek
Jakub (c750a799) 11:00-12:00 27.03.2018 wtorek
Wojciech (db66c014) 11:00-12:00 27.03.2018 wtorek
Dominik (20cf9c6f) 11:00-12:00 27.03.2018 wtorek
Nina (9c0d9df6) 11:00-12:00 27.03.2018 wtorek
Jakub (f76a2136) 12:00-13:00 27.03.2018 wtorek
Mikołaj (216b61f8) 12:00-13:00 27.03.2018 wtorek
Wiktoria (bb7e99a8) 12:00-13:00 27.03.2018 wtorek
SZYMON (1774707a) 12:00-13:00 27.03.2018 wtorek
Alicja (889c641d) 12:00-13:00 27.03.2018 wtorek
Beniamin (8655652e) 12:00-13:00 27.03.2018 wtorek
Filip (cf575bed) 13:00-14:00 27.03.2018 wtorek
Kacper (ea7437d6) 13:00-14:00 27.03.2018 wtorek
Nikolas (5c35e92a) 13:00-14:00 27.03.2018 wtorek
Natalia (9e633d2f) 13:00-14:00 27.03.2018 wtorek
Aleksandra (3d1e4563) 13:00-14:00 27.03.2018 wtorek
Miłosz (0e221075) 14:00-15:00 27.03.2018 wtorek
Anna (a7f401f5) 14:00-15:00 27.03.2018 wtorek
Łukasz (f7f5c932) 14:00-15:00 27.03.2018 wtorek
Jan (53b1852a) 14:00-15:00 27.03.2018 wtorek
Wojciech (39b2453c) 14:00-15:00 27.03.2018 wtorek
Maja (6e319a5b) 14:00-15:00 27.03.2018 wtorek
Aleksandra (c5c706af) 15:00-16:00 27.03.2018 wtorek
Tymoteusz (f5f645b7) 15:00-16:00 27.03.2018 wtorek
Kacper (3834ffe2) 15:00-16:00 27.03.2018 wtorek
Krzysztof  (8fe534e0) 15:00-16:00 27.03.2018 wtorek
Dominika (685db126) 15:00-16:00 27.03.2018 wtorek
Bartosz (24b74756) 15:00-16:00 27.03.2018 wtorek
Marcin  (b227ba3a) 16:00-17:00 27.03.2018 wtorek
Victoria (b6b3f1d5) 16:00-17:00 27.03.2018 wtorek
Aleksander (61f19fcb) 16:00-17:00 27.03.2018 wtorek
Patrycja (adba07ed) 16:00-17:00 27.03.2018 wtorek
Maria (7fb499e8) 16:00-17:00 27.03.2018 wtorek
Aleksander (f37295f0) 16:00-17:00 27.03.2018 wtorek
Karol (cd3558a4) 16:00-17:00 27.03.2018 wtorek