ETAP II, CZĘŚĆ III – terminy rozmów

Przed podejściem do egzaminu proszę okazać Komisji swoją legitymację uczniowską. Brak legitymacji jest równoznaczne z dyskwalifikacją uczestnika.
Brak kamery internetowej jest równoznaczne z dyskwalifikacją, musimy widzieć i słyszeć ucznia.
Do egzaminu proszę być przygotowanym na 15 minut przed i 15 minut po wyznaczonej godzinie. Jest to czas w którym ewentualnie połączenie może się przesunąć. Czyli jeżeli uczeń ma wyznaczoną godzinę np. 14:00-15:00, uczeń powinien być gotowy do rozmowy od godziny 13:45 do 15:15. Sama rozmowa będzie trwała od 5 do 10 minut. Utworzonych jest kilka komisji. 

FAKT WPISU DNIA I GODZINY NA PONIŻSZEJ LIŚCIE NIE OZNACZA IŻ UCZESTNIK PRZESŁAŁ WYMAGANE DANE. http://www.ojag.wsjo.pl/etap-ii-czesc-iii-informacje-i-zgloszenia/ NIEPRZESŁANIE DANYCH W TERMINIE JEST RÓWNOZNACZNE Z DYSKWALIFIKACJĄ. KAŻDE ZGŁOSZENIE POTWIERDZAMY MAILOWO W CIĄGU 48 H.

W przypadku pytań pozostajemy do dyspozycji ojag@wjo.pl

UCZEŃ imię + login DZIEŃ  GODZINA
Hanna (76479d08) czwartek 08.03.2018 15:00-16:00
Erwin (3f3e4141) piątek 09.03.2018 14:00-15:00
Adam (74eb11c8) czwartek 08.03.2018 15:00-16:00
Natalia (06b993c9) czwartek 08.03.2018 15:00-16:00
Natalia (9e633d2f) czwartek 08.03.2018 15:00-16:00
Kacper (639dd2f1) czwartek 08.03.2018 15:00-16:00
MICHAŁ (5dfe5cd0) czwartek 08.03.2018 15:00-16:00
Jakub (f76a2136) czwartek 08.03.2018 14:00-15:00
Katarzyna (68c7c929) czwartek 08.03.2018 14:00-15:00
Zofia (3318793f) czwartek 08.03.2018 14:00-15:00
Krzysztof (8fe534e0) czwartek 08.03.2018 14:00-15:00
Aleksandra (bdc122be) czwartek 08.03.2018 14:00-15:00
Krzysztof  (769b7eed) czwartek 08.03.2018 14:00-15:00
Maria  (666eb779) czwartek 08.03.2018 13:00-14:00
Laura (7d2462c8) czwartek 08.03.2018 13:00-14:00
Dominik  (20cf9c6f) czwartek 08.03.2018 13:00-14:00
Antonina (7f1e337b) czwartek 08.03.2018 13:00-14:00
Julia  (7e0531cf) czwartek 08.03.2018 13:00-14:00
Maksymilian (cba5336e) czwartek 08.03.2018 12:00-13:00
Sebastian (019b6244) czwartek 08.03.2018 12:00-13:00
Aleksandra (a15efc89) czwartek 08.03.2018 12:00-13:00
Łukasz (f7f5c932) czwartek 08.03.2018 12:00-13:00
Kacper (e9d80c1a) czwartek 08.03.2018 12:00-13:00
Igor (22e38059) czwartek 08.03.2018 11:00-12:00
Filip (655388b9) czwartek 08.03.2018 11:00-12:00
Andrzej (1249ad7f) czwartek 08.03.2018 11:00-12:00
Pola (d19f456a) czwartek 08.03.2018 11:00-12:00
Karolina (d00423e0) czwartek 08.03.2018 11:00-12:00
Patryk (69e17c26) czwartek 08.03.2018 10:00-11:00
Helena (019b20a6) czwartek 08.03.2018 10:00-11:00
Sophia (f4bee2f2) czwartek 08.03.2018 10:00-11:00
Bartosz (24b74756) czwartek 08.03.2018 10:00-11:00
Jan (f64bda78) czwartek 08.03.2018 10:00-11:00
Stefania (be85fd53) piątek 09.03.2018 14:00-15:00
Maja (1e72f550) piątek 09.03.2018 14:00-15:00
Maksymilian (a2028933) piątek 09.03.2018 14:00-15:00
Wiktoria (3200d422) piątek 09.03.2018 14:00-15:00
Hanna (571dc2cd) piątek 09.03.2018 14:00-15:00
Damian (94034704) piątek 09.03.2018 13:00-14:00
Joanna (913ebb74) piątek 09.03.2018 13:00-14:00
Jeremi (43315b9a) piątek 09.03.2018 13:00-14:00
Jan (55ebef28) piątek 09.03.2018 13:00-14:00
Hanna (39b8eea3) piątek 09.03.2018 13:00-14:00
Kajetan (00ab871b) piątek 09.03.2018 12:00-13:00
Aleksandra (be05ad1c) piątek 09.03.2018 12:00-13:00
Natalia (3c12dbe0) piątek 09.03.2018 12:00-13:00
Zofia (a76c5a4a) piątek 09.03.2018 12:00-13:00
Oliver (e639e409) piątek 09.03.2018 12:00-13:00
Martyna (49c400f0) piątek 09.03.2018 11:00-12:00
Krzysztof (a0add0bf) piątek 09.03.2018 11:00-12:00
Aleksandra (5aafb18a) piątek 09.03.2018 11:00-12:00
Darina (d93bc414) piątek 09.03.2018 11:00-12:00
Aleksandra (3d1e4563) piątek 09.03.2018 11:00-12:00
Kacper (ea7437d6) piątek 09.03.2018 10:00-11:00
Nikolas (5c35e92a) piątek 09.03.2018 10:00-11:00
Anna (a7f401f5) piątek 09.03.2018 10:00-11:00
Wiktoria (ab43b577) piątek 09.03.2018 10:00-11:00
Jan (f7fce5ee) piątek 09.03.2018 10:00-11:00
Zuzanna (22609805) poniedziałek 05.03.2018 12:00-13:00
Melania  (296f1a35) poniedziałek 05.03.2018 12:00-13:00
Jan (3a593935) poniedziałek 05.03.2018 12:00-13:00
Lidia (a4de5f44) poniedziałek 05.03.2018 12:00-13:00
Franciszek (9ef44375) poniedziałek 05.03.2018 12:00-13:00
David (b7e4cb8b) poniedziałek 05.03.2018 12:00-13:00
Zuzanna (0c347cb2) poniedziałek 05.03.2018 11:00-12:00
Aryan (cc91e7ee) poniedziałek 05.03.2018 11:00-12:00
Zuzanna (e0fc4262) poniedziałek 05.03.2018 11:00-12:00
Mikołaj (216b61f8) poniedziałek 05.03.2018 11:00-12:00
Maja (6e319a5b) poniedziałek 05.03.2018 11:00-12:00
Patrycja (adba07ed) poniedziałek 05.03.2018 11:00-12:00
Wojciech (db66c014) poniedziałek 05.03.2018 10:00-11:00
Zofia (e96ff6fb) poniedziałek 05.03.2018 10:00-11:00
Nina (9c0d9df6) poniedziałek 05.03.2018 10:00-11:00
Aleksandra (c5c706af) poniedziałek 05.03.2018 10:00-11:00
Matylda (0af32e8c) poniedziałek 05.03.2018 10:00-11:00
Miłosz (0e221075) poniedziałek 05.03.2018 15:00-16:00
Zofia (5747221f) piątek 09.03.2018 15:00-16:00
Beniamin (8655652e) poniedziałek 05.03.2018 15:00-16:00
Wiktoria (bb7e99a8) poniedziałek 05.03.2018 15:00-16:00
Victoria (b6b3f1d5) poniedziałek 05.03.2018 15:00-16:00
Marcin (50d83bd9) poniedziałek 05.03.2018 15:00-16:00
Aleksander (f37295f0) poniedziałek 05.03.2018 14:00-15:00
Jakub (c750a799) poniedziałek 05.03.2018 14:00-15:00
Dominika (685db126) poniedziałek 05.03.2018 14:00-15:00
Wojciech (39b2453c) poniedziałek 05.03.2018 14:00-15:00
Leon (2174541f) poniedziałek 05.03.2018 14:00-15:00
Zuzanna  (319ca158) poniedziałek 05.03.2018 13:00-14:00
Filip (cf575bed) poniedziałek 05.03.2018 13:00-14:00
Marcin (b227ba3a) poniedziałek 05.03.2018 13:00-14:00
Kacper (3834ffe2) poniedziałek 05.03.2018 13:00-14:00
Anna (216682fd) piątek 09.03.2018 15:00-16:00
Aleksander (aedd2381) poniedziałek 05.03.2018 12:00-13:00
Sara (177784e9) poniedziałek 05.03.2018 12:00-13:00
Jan (661e849c) poniedziałek 05.03.2018 12:00-13:00
Aleksandra (720e9df5) poniedziałek 05.03.2018 12:00-13:00
Jan (53b1852a) poniedziałek 05.03.2018 12:00-13:00
Aleksander (61f19fcb) poniedziałek 05.03.2018 11:00-12:00
Kaja (9b4bcc54) poniedziałek 05.03.2018 11:00-12:00
Wiktor (50483008) poniedziałek 05.03.2018 11:00-12:00
Norbert (9c258700) poniedziałek 05.03.2018 11:00-12:00
Maria (7fb499e8) poniedziałek 05.03.2018 11:00-12:00
Wojciech (a7f44d83) poniedziałek 05.03.2018 10:00-11:00
Jan (f4b8d257) poniedziałek 05.03.2018 10:00-11:00
Magdalena (c3520f1d) poniedziałek 05.03.2018 10:00-11:00
Tymoteusz (f5f645b7) poniedziałek 05.03.2018 10:00-11:00
Magdalena (f2f3a1a9) poniedziałek 05.03.2018 10:00-11:00
Aleksandra  (47f1f70d) poniedziałek 05.03.2018 10:00-11:00
SZYMON (1774707a) poniedziałek 05.03.2018 09:00-10:00
Amelia (62cd14f7) poniedziałek 05.03.2018 09:00-10:00
Paulina  (9f903971) poniedziałek 05.03.2018 09:00-10:00
Karol (cd3558a4) poniedziałek 05.03.2018 09:00-10:00
Alicja (889c641d) poniedziałek 05.03.2018 09:00-10:00